BEMİS Elektrik/Bempa Pazarlama Müşteri İlişkiler, Bayi ve Satış ekibi yönetimi Ms Dynamics CRM’e emanet

Bempa Pazarlama Ltd. Şti. 2000 yılında Bursa’da kurulmuştur. BEMİS Elektrik’in Türkiye Ana Distribütörü olan Bempa Pazarlama Ltd. Şti. ‘nin başlıca amacı, ana konusu olan endüstriyel elektrik ekipmanları satış ve pazarlamasında profesyonel olarak hizmet vermektir. Müşterilerle birebir diyalog kurmak, öneri ve şikâyetleri kaynağından dinlemek ve gereğini yerine getirmek önemlidir.

Bempa, müşterilerin, sanayinin ve pazarın ihtiyaçlarını yerinde görerek pazara hâkim, güvenilir bir görüntü içindedir. Sahadan edindiği bilgi ve veriler ışığında yeni ürünlerin tasarlanmasında, mevcut ürünlerin iyileştirilmesinde ve özellikle ülkemizde üretimi olmayan ve sanayinin ihtiyacı olan ürünlerin, yerli üretimi için harekete geçilmesi ve ar-ge sürecine önemli katkı sağlamaktadır.

Sanayi tipi fiş, priz denilince ilk akla gelen yüzde yüz yerli, sektöründe lider firma BEMİS’in ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıran Bempa, Türkiye genelinde 223 satış noktası ile sektörün nabzını tutmakta, verdiği hızlı ve zamanında hizmet ile de sektöre sloganını benimsetmektedir. “HİZMET, DOĞRU ve ZAMANINDA OLANDIR.”
Müşteri memnuniyetindeki başarıyı bire bir diyalog ile başaran BEMPA Pazarlama 2010 yılından itibaren MS Dynamics CRM kullanıyor. İşetmenin ISO 9000 süreçlerinin tamamını Ms Dynamics CRM’e aktarark otonom bir sistem yaratıldı. Yazılım ile satış ekibi performansı, hedeflerle yönetim, bayi perfomansı izleme, route ve çalışma planları, kargo entegrasyonu, anket ve şikayet yönetimi yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s