BURULAŞ Müşteri Memnuniyetini MS Dynamics CRM de yakaladı:)

Bursa Ulaşım – Toplu Taşıma İşletmeciliği Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanı ile BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN kurucu ortaklığında 14 ARALIK 1998 tarihinde başlamıştır.

BursaRay,  Otopark ve Kiralık Araç İşletmeciliği ,BursaRay işletmeciliği , Otobüs İşletmeciliği , Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali İşletmeciliği yapan Burulaş, 24 Ocak 2013 tarihinden itibaren Bursa Deniz Otobüsleri işletmeciliğine , Deniz Uçağı  işletmeciliğine ve  Helitaksi  işletmeciliğine başladı.

Deniz ve Hava ulaşımında başarılı projeler yapan BURULAŞ’ta; Online Biletleme, Acenta ve Bayi sistemi, Mobil Yazılım Servisi, Sea & Sky sadakat sistemi ve Müşteri İlişkilerinde Ms Dynamics CRM platformunda geliştirdiğimiz yazılımlar kullanılmaktadır. Ms Dynamics CRM’in ölçeklenebilir, güvenli ve geliştirmeye açık platformu ile BURLAŞ’ın değişken ve atılımcı yapısına hızlı çözümler üretilmektedir.

https://budo.burulas.com.tr ve https://fly.burulas.com.tr biletleme sistemi yazılım geliştirmesi tarafımızdan yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s